Środki do dezynfekcji rąk

Skuteczna dezynfekcja rąk. Preparaty firmy PCC Consumer Products Kosmet

Nasza oferta obejmuje środki o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym oraz grzybobójczym. Wszystkie produkty PCC Consumer Products Kosmet chronią przed drobnoustrojami czy wirusami i służą do dezynfekcji rąk. Dostępne preparaty znajdują się w aktualnym katalogu PCC Group. Ich szerokie spektrum działania znajduje zastosowanie w branży kosmetycznej, fryzjerskiej, a także w wielu placówkach medycznych, takich jak szpitale, laboratoria. Środki do dezynfekcji rąk z odpowiednio dobranymi składnikami mają właściwości odkażające, przez co skutecznie zabijają wszelkie drobnoustroje, a dzięki zawartości gliceryny są delikatne dla skóry dłoni. Posiadamy duży wybór produktów, które różnią się przeznaczeniem, składem czy pojemnością. Płyn do dezynfekcji rąk służy nie tylko do odkażania dłoni, ale też powierzchni twardych oraz sprzętów w obiektach użyteczności publicznej. Większość produktów znajduje się w ekonomicznym opakowaniu.

Środki do dezynfekcji rąk

Oferujemy preparaty dezynfekujące, które nadają się do stosowania w warunkach domowych, miejscach publicznych, a także zakładach produkcyjnych. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju środki do dezynfekcji rąk. Większość preparatów działa już w kilka sekund po użyciu i nie wymaga spłukiwania. Przed użyciem specjalistycznego produktu, jakim jest płyn do dezynfekcji rąk czy żel antybakteryjnego warto dokładnie przeczytać informacje na etykiecie dotyczące sposobu aplikacji i stosowania. Wśród oferowanych przez nas środków do dezynfekcji rąk znajdują się mieszanki składające się z dobrej jakości związków chemicznych. Za pomocą takich produktów możliwe jest dokładne wyczyszczenie pomieszczeń kuchennych, łazienki oraz powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością. W zależności od przeznaczenia wirusobójczy płyn do dezynfekcji rąk może mieć różny skład, a także bazę, np. preparat na bazie alkoholu etylowego lub połączenia podchlorynu sodu z fosfonianami oraz aktywnego chloru będzie skuteczny przy odkażaniu sprzętu medycznego.

Profesjonalny płyn do dezynfekcji rąk

Preparaty myjąco-dezynfekujące są skuteczne w zwalczaniu drobnoustrojów chorobotwórczych, takich jak: bakteria E. coli, Pseudomonas, Staphylococcus i wielu innych. Wśród środków do dezynfekcji rąk największym zainteresowaniem cieszą się płyny o działaniu biobójczym na bazie podchlorynu sodu. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają atest PZH oraz pozwolenie Ministra Zdrowia. Dzięki temu możliwa jest higieniczna i optymalna dezynfekcja rąk. Środki są całkowite bezpieczne, a także przeznaczone do użytku profesjonalnego. Podobnie jak płyn do dezynfekcji skóry, który służy do sterylnego przemywania ran. Bezchlorowy preparat skutecznie działa na drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry. W składzie produktów myjących są także substancje nawilżające. Dzięki temu chronią użytkowników przed podrażnieniami, a przy okazji zapewniają optymalną dezynfekcję rąk. Preparaty nadają się również do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody.

Płyn do dezynfekcji skóry o wysokiej skuteczności

Preparaty antyseptyczne służące do odkażania skóry pomagają w leczeniu ran, takich jak: rozcięcia, obtarcia czy mocne zadrapania. Płyn do dezynfekcji skóry przyczynia się do osłabienia lub całkowitego zabicia bakterii. Środki biobójcze rozpuszczają także zanieczyszczenia organiczne. Za pomocą takich produktów możliwa jest profesjonalna dezynfekcja rąk. Preparaty myjąco-dezynfekujące nadają się do użycia w zakładach przetwórstwa spożywczego i przemyśle rolno-spożywczym. Na efekt działania warto poczekać kilka minut od zastosowania. Sposób mycia płynem do dezynfekcji skóry został opisany na większości naszych opakowań. Antyseptyki skutecznie redukują drobnoustroje na wybranym obszarze, dlatego stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego gabinetu lekarskiego oraz szpitala. Jedynym sposobem na uniknięcie zakażenia są profesjonalne preparaty PCC CP Kosmet, dostępne w bardzo korzystnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza.