Środki bakteriobójcze

Nowoczesne preparaty bakteriobójcze

W obecnych czasach dokładna dezynfekcja powłok twardych, z którymi mają kontakt ludzie oraz produkty spożywcze, a także urządzeń  w przemyśle spożywczym, sanitariatów, rur kanalizacyjnych okazuje się kluczowym elementem w zachowaniu higieny i bezpieczeństwa. Dlatego dobór niezawodnych środków bakteriobójczych jest bardzo ważny, ponieważ to od nich zależy, czy dezynfekowane powłoki zostaną pozbawione całkowicie chorobotwórczych patogenów zagrażających ludzkiemu zdrowiu i życiu.

Niezwykle istotną kwestią jest również fakt, że unowocześnianie procesów technologii produkcyjnej preparatów bakteriobójczych oraz precyzyjny dobór zawartych w nich związków chemicznych, zwiększa ich niezawodność i szybsze oczyszczenie dezynfekowanych powierzchni.

Bezpieczne i skuteczne środki bakteriobójcze

Jako producent chemii specjalistycznej dokładamy wszelkich starań, aby wytwarzane przez nas płyny bakteriobójcze były skuteczne, wydajne i w pełni bezpieczne dla stosujących je osób oraz środowiska naturalnego. Dostępne w naszej ofercie środki bakteriobójcze zawierają aktywne składniki, które czynnie zwalczają drobnoustroje powodujące powstawanie i rozwój bakterii, grzybów, a nawet wirusów będących nośnikiem licznych chorób oraz zakażeń.

Dzięki innowacyjnym technologiom produkcji oferowane przez nas płyny bakteriobójcze skutecznie rozpuszczają brud, kamień, osad i pleśń, a przy tym nie uszkadzają dezynfekowanych powłok. Ponadto w przypadku powierzchni metalowych pozostawiają warstwę zabezpieczającą przed nadmierną korozją oraz utratą połysku.

Skontaktuj się z nami

Jak działają preparaty bakteriobójcze?

Związki chemiczne mające działanie silnie toksyczne zawarte w środkach bakteriobójczych wnikają w głąb drobnoustrojów, powodując ich natychmiastowe obumarcie. Trwałe uszkodzenie patogenów na poziomie komórkowym sprawia, że nie możliwa jest ponowna ich odbudowa oraz namnażanie się. Nowoczesna formuła preparatów bakteriobójczych sprawia, że ich stosowanie jest proste w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Dostępne w naszej ofercie środki bakteriobójcze tworzą powłokę ochronną o działaniu przeciwbakteryjnym. Dzięki temu skutecznie opóźniają powstawanie kolejnych patogenów, zarówno rozwijających się w kontakcie z tlenem, jak i beztlenowych, a także wszelkich paciorkowców, drożdżaków lub innych zarazków.

Gdzie można stosować dostępne u nas płyny bakteriobójcze?

Nasza oferta składa się z szerokiej gamy produktów do dezynfekcji powłok twardych znajdujących się w przestrzeni publicznej, m.in.: szpitale, szkoły, przedszkola, czy żłobki. Produkowane przez nas środki bakteriobójcze doskonale sprawdzą się w przypadku oczyszczania sanitariatów, powierzchni w transporcie zbiorowym, urządzeń w przemyśle spożywczym, mleczarskim, mięsnym oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie sterylnej czystości.

Zastosowanie płynów bakteriobójczych produkowanych przez nasz zakład pozwoli również zachować doskonałą czystość rur kanalizacyjnych oraz kratek odpływowych zabijając bakterie w błyskawicznym tempie. Decydując się na zastosowanie dostępnych u nas płynów bakteriobójczych, wybierają Państwo wysoką skuteczność z zachowaniem wszelkich norm higieny i bezpieczeństwa.